İade Şartları

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi gerekmektedir. 
İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

Paketinizi herhangi bir PTT ve YURTİÇİ Kargo şubesi ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.
İade adresi: Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi Kastim Caddesi No:21/A Melikgazi / KAYSERİ

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen info@emekltd.com.tr  adresine e-mail gönderiniz ya da 0 352 240 41 45 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi PTT ve YURTİÇİ Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Dilerseniz banka hesabınıza iadenizi talep edebilirsiniz. Lütfen talebinizi info@emekltd.com.tr adresine e-mail gönderiniz ya da da 0 352 240 41 45 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Canlı Destek Hizmeti

Hızlı Gönderi

İletişim (212) 394-7557

X